Český sport 21 - kořeny, kultura a budoucnost

 
Jsme tým lidí, kteří svou činností chtějí přispívat k pozitivnímu rozvoji společnosti. Baví nás dělat takové projekty, které zlepšují naše životní prostředí a podporují rozumné řešení otázek týkajících se lidských práv, zdravotnictví, sociálně vyloučených oblastí a přírody.
 
Uvědomujeme si, že všichni máme své kořeny, svou kulturu a přijmutím odpovědnosti za naší planetu můžeme zajistit i její světlou budoucnost. 
Aktuálně se v současné  době věnujeme oblasti sportu, kde jedním z nejzásadnějších témat je nohejbal. Tento původem český sport nemá takovou podporu a pozornost jak by si jistě zasloužil už jen vzhledem ke svému původu. Chceme to změnit a sdílet tento náš sport s celým světem. 
 
Dalším současným projektem je festival Stop Zevling, který propojuje komunity a zaměřuje se především na mládež, která vyrůstá a žije na sídlišti. Stop Zevling dává lidem možnost se aktivně podílet na rozvoji svého volného času a spoluutvářet tak místo, ve kterém žijou podle svého vlastního obrazu a potřeb. Stop Zevling inspiruje místní obyvatele ke kulturnímu životu po celý rok.
Projekt Africa for Africa podporuje děti a mládež, která vyrůstá v třetím největším slumu v Keni v Mukuru. Snahou je zajistit dostupné vzdělání a snažší získání práce. 
 
Chcete se dozvědět více či zapojit ? Neváhejte nás kontaktovat. 
 
S přátelským pozdravem
 
 David Černý 
 Český sport 21, o.s.